Naujienos

 Grįžti

Vilkyškių pieninė ir toliau rems Kauno „Žalgirį“

10-11-17

Viena moderniausių pieno gamyklų šalyje Vilkyškių pieninė ir šį sezoną rems Kauno „Žalgirio“ ekipą – lapkričio mėnesį bendrovė pratęsė paramos legendiniam krepšinio klubui sutartį. Bronzinė klubo rėmėja paramą žalgiriečiams skiria pinigine suma nuo parduotų savo šviežio pieno produktų.

„Žalgirį“ remiame ne tik mes, jį remia ir gausus mūsų pirkėjų būrys – pirkdami mūsų gaminius jie gauna ne tik sveiką ir skanų produktą, bet ir prisideda prie šalį garsinančio klubo paramos“, – sakė AB „Vilkyškių pieninė“ generalinis direktorius Gintaras Bertašius. Pasak jo, kaip ir praėjusiais metais, net 10 centų nuo kiekvieno parduoto įmonės šviežio pieno produkto bus skiriama Kauno „Žalgirio“ komandai.

Kauno „Žalgirio“ generalinis direktorius Paulius Motiejūnas sako, kad bendradarbiavimas su Vilkyškių pienine antrus metus iš eilės klubui yra išties svarbus. „Labiausiai džiugina bendras „Vilkyškių pienininės“ ir Kauno „Žalgirio“ prekinių ženklų panaudojimas sėkmingai populiarinant rėmėjo produkciją. Mūsų patirtį su šia, atsakingai įsipareigojimus vykdančia, bendrove galime įvardinti sėkmingiausio bendradarbiavimo pavyzdžiu. Vertiname šią partnerystę ir džiaugiamės, kad ji tampa tradicine“, – pasakoja P. Motiejūnas.

Pieno produktus gaminanti bendrovė tarp „Žalgirio“ rėmėjų – ne atsitiktinai. Komandos žaidėjų gydytojas Robertas Narkus teigia, kad žalgiriečiai pieno produktus išties mėgsta. „Pagrindinis jų maistas ryte – sausi pusryčiai su pienu. Per kavos pertraukėlę, likus mažiausiai dviem valandoms iki varžybų, žaidėjai neretai suvalgo po sumuštinį su sūriu. Kelionėse jie dažnai valgo graikiškas salotas su fetos sūriu“, – apie žalgiriečių mitybos įpročius pasakoja R. Narkus.

Pasak jo, „Žalgirio“ žaidėjai maisto ant svarstyklių tikrai nededa. „Jie yra tikri profesionalai, todėl mitybos įpročių griežtai reguliuoti nereikia – patys renkasi valgyti daug pieno produktų ir daržovių. Kiekvieną savaitę tikrindami žaidėjų būklę, pamatome, kuriam reikia intensyvesnės mankštos, o kuriam – vertingesnio maisto ar didesnio jo kiekio. Kaip tik praėjusios kelionės Ispanijoje metu atkreipiau dėmesį, ką žaidėjai valgo per kavos pertraukėlę, kai stalas buvo nukrautas gausybe įvairių sumuštinių – vos vienas kitas atsikando po porą kąsnių ir paliko“, – atskleidžia su komanda keliaujantis ir viešbučiams žalgiriečių valgiaraštį išvykose pateikiantis R. Narkus.

Gydytojų dietologų teigimu, pieno produktuose yra daug organizmo sveikatai būtinų vitaminų ir mikroelementų, kuriems suvirškinti nereikia daug energijos, taigi organizmas nėra apkraunamas. „Vilkyškių pieninėje“ gaminami produktai neturi įmantrių priedų, kurie pakeistų įprastą, daugumos pamėgtą, natūralų pieno skonį.

„Žalgirio“ rėmėja Vilkyškių pieninė tapo 2009 metų lapkritį. Pasirašius paramos sutartį, legendinės komandos žaidėjai tapo ir Vilkyškių pieninės reklaminiais veidais – nusifilmavo reklaminiame bendrovės pieno produktų linijos klipe.

KONSOLIDUOTŲ IR ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2018 METUS
Konsoliduotų ir atskirų finansinių ataskaitų rinkinys už 2018 metus
KONSOLIDUOTŲ IR
ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2017 METUS
Konsoliduotų finansinių ataskaitų rinkinys už 2017 metus

Investuotojams Print

AB Vilkyškių pieninė – viena moderniausių pieno produktų gamintojų Lietuvoje. Tai specializuota sūrių gamykla šalyje, pagal originalias receptūras gaminanti daugiau kaip 30 skirtingų pavadinimų sūrių, iš kurių net 10 yra gurmaniški. 1993 m. įkurta bendrovė šiuo metu pagal perdirbamą pieno kiekį užima apie 16 proc. šalies rinkos.

Bendrovės veiklos istorijoje yra keletas reikšmingų plėtros ir modernizacijos etapų, lėmusių sėkmę tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose:

  • nuolatinės investicijos į technologijas;
  • išskirtinis dėmesys naujovėms;
  • dėmesys žmogiškiesiems ištekliams;
  • griežti kokybės kontrolės standartai.

Iš kitų rinkos dalyvių įmonė išsiskiria efektyviu gamybos organizavimu, lanksčia valdymo struktūra, aukšta gaminių kokybe ir personalo kompetencija. Taip pat didelis bendrovės pranašumas – patikimi tiekėjai, ilgalaikė pardavimų srities partnerystė ir patraukli kainų politika.

Vilkyškių pieninės grupę sudaro keturios įmonės: AB Vilkyškių pieninė, AB „Modest“, AB Kelmės pieninė ir AB Pieno logistika.

AB Vilkyškių pieninė gamina sūrius pagal tradicinius lietuviškus, įvairių kitų pasaulio šalių, taip pat ir originalius savo sukurtus receptus.

AB „Modest“ sritis – mėlynųjų pelėsių sūrio „Memel blue“, mozarrella, rūkyto, lydyto bei  kitų sūrio produktų gamyba.

AB Kelmės pieninė specializacija – įvairūs šviežio pieno produktai: pienas, kefyras, sviestas, varškė, grietinė, varškės užtepėlės, jogurtai, glaistyti varškės sūreliai, maskarponė. Nuo 2018 pradėti gaminti sausi pieno produktai – WPC, permeato, išrūgų bei pieno miltai.

Didelė bendrovės pagaminamos produkcijos dalis eksportuojama. Pajamos iš eksporto šiuo metu sudaro apie 76proc. (iš kurių 55 proc. į Europos Sąjungos šalis, 22 proc. - į kitas šalis) visų bendrovės pardavimo pajamų.

Daug dėmesio skiriama bendrovės valdomiems prekių ženklams stiprinti Lietuvos ir užsienio rinkose, asortimentui gausinti, pasiūlyti rinkai kokybiškų, išskirtinių gaminių – tiek sūrių, tiek šviežio pieno, tiek sausų pieno produktų.