Naujienos

 Grįžti

„Vilkyškių pieninė” atidaro pirmą firminę parduotuvę

13-10-25

Penktadienį Tauragėje duris atveria pirmoji „Vilkyškių pieninės” firminė parduotuvė Lietuvoje, kur lankytojai atras ne tik plačiausią bendrovės produktų asortimentą, bet ir kokybiškus gurmaniškus užkandžius.

Dariaus ir Girėno gatvėje įsikūrusioje parduotuvėje dirbantys konsultantai pasidalins žiniomis apie pieno produktų vartojimą, sūrio kultūrą ir pasiūlys aukščiausios rūšies kavos su tikru lietuvišku pienu. Lankytojai galės pasirinkti iš daugiau nei 150 skirtingų produktų, tarp kurių daugiau nei 20 skirtingų sūrio rūšių. Norintieji galės gaminius ragauti, vertinti, čia pat juos pasverti ir supakuoti.

„Vilkyškių pieninės“ profesionalai lankytojams taip pat pasiūlys gurmaniškus užkandžius, atkeliavusius iš Vokietijos, Austrijos, Italijos, Prancūzijos ir Škotijos. Tai bus džiovinti vaisiai, pikantiški sūriais įdaryti vaisiai ir daržovės, alyvuogės, aliejai, actas, paštetai, įvairūs padažai, želė, džemai ir garstyčios. Parduotuvėje bus galima rasti ir kokybiškų sūrio peilių, originalių medinių lentelių.

„Pastebime, kad žmonių požiūris į pieno produktų vartojimą sparčiai kinta. Dar visai neseniai sūris lietuvių buvo vertinamas tik kaip sudedamoji sumuštinio dalis, tačiau pastaraisiais metais imtas vartoti ir kaip desertas, užkandis prie vyno ar gardaus patiekalo ingredientas. Tikimės, jog šis atidarymas taps dar vienu svarbiu žingsniu plėtojant pieno produktų vartojimo kultūrą Lietuvoje“, - teigia „Vilkyškių pieninės“ generalinis direktorius Gintaras Bertašius.

Šešias dienas per savaitę dirbsianti parduotuvė kaskart lankytojams pateiks išskirtinius pasiūlymus tam tikriems produktams, o išrankiausiems pasiūlys gaminius, kurių nėra niekur kitur. Norintiems pasigaminti namuose, profesionalai rekomenduos receptus, specialiai sukurtus „Vilkyškių pieninės“ sūriams.

Jau aštuoniasdešimtmetį netoli Tauragės esančiuose Vilkyškiuose gaminama daug originalios receptūros produktų, todėl neatsitiktinai pasirinkta ir pirmoji firminės parduotuvės vieta.

„Tauragės kraštas – mums itin svarbus. Puoselėjame tradicijas, todėl, visų pirma, jomis norime pasidalinti su savo kraštiečiais“, - aiškina G. Bertašius.

Parduotuvė Tauragėje lankytojus pasitiks 100 kvadratinių metrų patalpose su 15 sėdimų vietų. Unikalų vidaus ir išorės dizainą  sukūrė kūrybinės architektų studijos „Roda architects“ profesionalai.

„Norėjome, kad parduotuvė taptų savotiška tarpine stotele tarp Nemuno pievų, kuriose užgimsta bendrovės produktai, ir namų, į kuriuos jie keliauja. Stengiamės, kad interjeras ir pats apsilankymas primintų iškylą, todėl čia vyrauja ramūs atspalviai, natūralios medžiagos, medis“, - teigia „Roda architecs“ direktorius, architektas Rytis Kaminskas.

Pasak jo, „Vilkyškių“ siekis yra ne tik sukurti jaukų pieno malonumų pasaulį, bet ir ugdyti lankytojų įgūdžius, pavyzdžiui, kaip tinkamai supjaustyti sūrį. Ryte čia bus galima pasimėgauti kava, pieno kokteiliais, papusryčiauti, o vakare tiesiog jaukiai praleisti laiką.

 

Daugiau informacijos:

 

Gintaras Bertašius

AB „Vilkyškių pieninė” generalinis direktorius

 

KONSOLIDUOTŲ IR ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2018 METUS
Konsoliduotų ir atskirų finansinių ataskaitų rinkinys už 2018 metus
KONSOLIDUOTŲ IR
ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2017 METUS
Konsoliduotų finansinių ataskaitų rinkinys už 2017 metus

Investuotojams Print

AB Vilkyškių pieninė – viena moderniausių pieno produktų gamintojų Lietuvoje. Tai specializuota sūrių gamykla šalyje, pagal originalias receptūras gaminanti daugiau kaip 30 skirtingų pavadinimų sūrių, iš kurių net 10 yra gurmaniški. 1993 m. įkurta bendrovė šiuo metu pagal perdirbamą pieno kiekį užima apie 16 proc. šalies rinkos.

Bendrovės veiklos istorijoje yra keletas reikšmingų plėtros ir modernizacijos etapų, lėmusių sėkmę tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose:

  • nuolatinės investicijos į technologijas;
  • išskirtinis dėmesys naujovėms;
  • dėmesys žmogiškiesiems ištekliams;
  • griežti kokybės kontrolės standartai.

Iš kitų rinkos dalyvių įmonė išsiskiria efektyviu gamybos organizavimu, lanksčia valdymo struktūra, aukšta gaminių kokybe ir personalo kompetencija. Taip pat didelis bendrovės pranašumas – patikimi tiekėjai, ilgalaikė pardavimų srities partnerystė ir patraukli kainų politika.

Vilkyškių pieninės grupę sudaro keturios įmonės: AB Vilkyškių pieninė, AB „Modest“, AB Kelmės pieninė ir AB Pieno logistika.

AB Vilkyškių pieninė gamina sūrius pagal tradicinius lietuviškus, įvairių kitų pasaulio šalių, taip pat ir originalius savo sukurtus receptus.

AB „Modest“ sritis – mėlynųjų pelėsių sūrio „Memel blue“, mozarrella, rūkyto, lydyto bei  kitų sūrio produktų gamyba.

AB Kelmės pieninė specializacija – įvairūs šviežio pieno produktai: pienas, kefyras, sviestas, varškė, grietinė, varškės užtepėlės, jogurtai, glaistyti varškės sūreliai, maskarponė. Nuo 2018 pradėti gaminti sausi pieno produktai – WPC, permeato, išrūgų bei pieno miltai.

Didelė bendrovės pagaminamos produkcijos dalis eksportuojama. Pajamos iš eksporto šiuo metu sudaro apie 76proc. (iš kurių 55 proc. į Europos Sąjungos šalis, 22 proc. - į kitas šalis) visų bendrovės pardavimo pajamų.

Daug dėmesio skiriama bendrovės valdomiems prekių ženklams stiprinti Lietuvos ir užsienio rinkose, asortimentui gausinti, pasiūlyti rinkai kokybiškų, išskirtinių gaminių – tiek sūrių, tiek šviežio pieno, tiek sausų pieno produktų.