Vilkyškių katinai po vieną nevaikšto žaidimas IKI tinkle

 Grįžti

16-11-28

Vilkyškių katinai po vieną nevaikšto žaidimas IKI tinkle

REGISTRACIJĄ RASITE ČIA.

 

AKCIJOS TAISYKLĖS

 

1. LOTERIJOS ORGANIZATORIUS:

1.1. Loterijos užsakovas, prekių platintojas ir organizatorius yra AB „Vilkyškių pieninė“, įmonės kodas 277160980, adresas: Vilkyškiai, Pagėgių sav., toliau tekste „Organizatorius“.

2. LOTERIJOS VIETA:

2.1. Loterijos vykdymo vietos yra „IKI“ prekybos tinklo parduotuvės, esančios Lietuvos teritorijoje, kuriose prekiaujama Loterijos produktais (punktas 4.2.).

3. LOTERIJOS TRUKMĖ:

3.1. Loterija vyksta nuo 2016 m. lapkričio 28 d. (pirmoji Loterijos diena) iki 2016 m. gruodžio 4 d. (paskutinė Loterijos diena).

3.2. Loterijos prekės gali būti parduodamos ir iki šiose taisyklėse nurodytos datos ar po jos, tačiau jų įsigijimas nesuteikia teisės dalyvauti Loterijoje.

4. LOTERIJOS DALYVIAI:

4.1. Loterijoje turi teisę dalyvauti visi fiziniai asmenys, gyvenantys Lietuvos Respublikos teritorijoje Loterijos laikotarpiu (nuo 2016 m. lapkričio 28 d. iki 2016 m. gruodžio 4 d.), įsigiję „IKI“ prekybos tinkle du arba daugiau „VILKYŠKIŲ“ juodojo katino glaistytų varškės sūrelių ir įvykdę žaidimo sąlygas, nurodytas 6.2. punkte.

4.2. Loterijoje dalyvaujantys produktai:

4770207051001

Vanilės skonio glaistytas varškės sūrelis "Vilkyškių"

4770207049169

Glaistytas varškės sūrelis su žemuogėmis "Vilkyškių"

4770207042498

Glaistytas varškės sūrelis su džiovintomis slyvomis „Vilkyškių"

4770207046373

Glaistytas varškės sūrelis su mėlynėmis "Vilkyškių"

4770207048292

Glaistytas varškės sūrelis su vyšniomis ir bananais "Vilkyškių"

4.3. Loterijos dalyviai negali turėti glaudžių ryšių su įmonėmis AB „Vilkyškių pieninė“ ir UAB „PALINK”, taip pat su asmenimis, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusiais su šiomis įmonėmis (įskaitant jų šeimų narius, tėvus, vaikus, sutuoktinius ir kitus giminaičius, nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos).

5. PRIZŲ FONDAS:

Užkandžių dėžutės su juoduoju katinu – 500 vnt.

 

6. DALYVAVIMO SĄLYGOS:

6.1. Asmenys, norintys dalyvauti Loterijoje ir laimėti vieną iš Loterijos prizų, privalo atitikti šių taisyklių 4 punkte aptartas sąlygas ir Loterijos metu (nuo 2016 m. lapkričio 28 d. iki 2016 m. gruodžio 4 d.) įsigyti du arba daugiau „Vilkyškių“ juodojo katino sūrelių.

6.2. Pirkimo kvito numeris registruojamas  www.iki.lt Loterijos registracijos formoje. Kvitas išsaugomas iki laimėtojų paskelbimo, laimėjimo atveju atsiimant prizą, kvitas parodomas.

6.3. Vienas dalyvis gali dalyvauti Loterijoje neribotą kiekį kartų, kiekvieną kartą įsigydamas du arba daugiau „Vilkyškių“ juodojo katino sūrelių „IKI“ prekybos tinkle.

6.4. Atsiimant, taisyklių 5 punkte nurodytus prizus, pateikiamas pirkimo kvitas.

6.5. Jei, taisyklių 5 punkte nurodytų prizų laimėtojas atsiimant prizą  nepateikia pirkimo kvito, kuris buvo gautas perkant akcijos produktus, nurodytus 4.2. punkte, prizas nėra išduodamas.

6.6. Dalyvaudamas Loterijoje dalyvis automatiškai išreiškia savo sutikimą, kad jo asmens duomenys būtų naudojami rinkodaros tikslais ir suteikti Loterijos Organizatoriui. Visa asmeninė informacija yra laikoma visiškai konfidencialia. Loterijos dalyvių pateikta su dalyvavimu Loterijoje susijusi informacija ir asmeniniai duomenys apibendrinami, apdorojami ir saugomi pagal Lietuvos Respublikos įstatymų ir norminių aktų reikalavimus dėl asmens duomenų apsaugos.

6.7. Loterijoje dalyvauja tik asmenys, akcijos laikotarpiu (nuo 2016 m. lapkričio 28 d. iki 2016 m. gruodžio 4 d.) pirkę 4.2 punkte nurodytų du arba daugiau „Vilkyškių“ juodojo katino sūrelių „IKI“ tinkle.

6.8. Loterijoje nedalyvauja AB „Vilkyškių pieninės“ sūreliai „MURR“.

7. LOTERIJOS EIGA, LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS:

7.1. 2016 m. gruodžio 7 d. bus vykdomas 1 (vienas) lošimas, kuriame dalyvaus asmenys, kurie įvykdė loterijos sąlygas, išdėstytas šių taisyklių 6 punkte.

7.2. Lošimo metu remiantis atsitiktinumo principu bus nustatyti 500 (penki šimtai) laimėtojų, kuriems bus išdalinti 5 punkte nurodyti prizai.

8. LAIMĖTOJŲ SKELBIMAS:

8.1. Lošimo nugalėtojai bus paskelbti interneto svetainėje www.iki.lt bei www.vilkyskiu.lt per 2 (dvi) darbo dienas po lošimo ir ten publikuojami 2 (dvi) savaites po paskutinės lošimo dienos.

8.2. Loterijos Organizatorius su laimėtojais susisieks per dvi savaites po loterijos laimėtojų paskelbimo registracijos formoje nurodytais kontaktais.

9. PRIZŲ ATSIĖMIMAS

9.1. Taisyklių 5 punkte nurodytus prizus Vilniuje gyvenančius nugalėtojus Loterijos organizatorius kvies atsiimti AB „Vilkyškių pieninės“ administracijoje Vilniuje, o į kitus miestus Loterijos prizai bus išsiųsti per kurjerį iki 2017 m. sausio 6 d.

9.2. Loterijos rengėjai neatsako už galimus prizų laimėtojų nuostolius, patirtus naudojant prizus.

9.3. Prizai nekeičiami į kitus prizus ar grynuosius pinigus.

9.4. Loterijos organizatorius neatsako už Loterijos dalyvių pašalinimą iš lošimo ir prizų neišdavimą, jei Loterijos dalyvis nesilaiko šių taisyklių, jo pateikta informacija yra neteisinga ar netiksli.

10. PAPILDOMA INFORMACIJA:

10.1. Loterijos rengėjai įspėja, kad reklaminėje medžiagoje pateikta informacija apie Loteriją yra tik informacinio pobūdžio.

10.2. Su visomis Loterijos taisyklėmis galite susipažinti internete adresu www.iki.lt ir www.vilkyskiu.lt.

11. DĖKOJAME UŽ DALYVAVIMĄ LOTERIJOJE!!!

 

 

KONSOLIDUOTŲ IR ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2018 METUS
Konsoliduotų ir atskirų finansinių ataskaitų rinkinys už 2018 metus
KONSOLIDUOTŲ IR
ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2017 METUS
Konsoliduotų finansinių ataskaitų rinkinys už 2017 metus

Investuotojams Print

AB Vilkyškių pieninė – viena moderniausių pieno produktų gamintojų Lietuvoje. Tai specializuota sūrių gamykla šalyje, pagal originalias receptūras gaminanti daugiau kaip 30 skirtingų pavadinimų sūrių, iš kurių net 10 yra gurmaniški. 1993 m. įkurta bendrovė šiuo metu pagal perdirbamą pieno kiekį užima apie 16 proc. šalies rinkos.

Bendrovės veiklos istorijoje yra keletas reikšmingų plėtros ir modernizacijos etapų, lėmusių sėkmę tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose:

  • nuolatinės investicijos į technologijas;
  • išskirtinis dėmesys naujovėms;
  • dėmesys žmogiškiesiems ištekliams;
  • griežti kokybės kontrolės standartai.

Iš kitų rinkos dalyvių įmonė išsiskiria efektyviu gamybos organizavimu, lanksčia valdymo struktūra, aukšta gaminių kokybe ir personalo kompetencija. Taip pat didelis bendrovės pranašumas – patikimi tiekėjai, ilgalaikė pardavimų srities partnerystė ir patraukli kainų politika.

Vilkyškių pieninės grupę sudaro keturios įmonės: AB Vilkyškių pieninė, AB „Modest“, AB Kelmės pieninė ir AB Pieno logistika.

AB Vilkyškių pieninė gamina sūrius pagal tradicinius lietuviškus, įvairių kitų pasaulio šalių, taip pat ir originalius savo sukurtus receptus.

AB „Modest“ sritis – mėlynųjų pelėsių sūrio „Memel blue“, mozarrella, rūkyto, lydyto bei  kitų sūrio produktų gamyba.

AB Kelmės pieninė specializacija – įvairūs šviežio pieno produktai: pienas, kefyras, sviestas, varškė, grietinė, varškės užtepėlės, jogurtai, glaistyti varškės sūreliai, maskarponė. Nuo 2018 pradėti gaminti sausi pieno produktai – WPC, permeato, išrūgų bei pieno miltai.

Didelė bendrovės pagaminamos produkcijos dalis eksportuojama. Pajamos iš eksporto šiuo metu sudaro apie 76proc. (iš kurių 55 proc. į Europos Sąjungos šalis, 22 proc. - į kitas šalis) visų bendrovės pardavimo pajamų.

Daug dėmesio skiriama bendrovės valdomiems prekių ženklams stiprinti Lietuvos ir užsienio rinkose, asortimentui gausinti, pasiūlyti rinkai kokybiškų, išskirtinių gaminių – tiek sūrių, tiek šviežio pieno, tiek sausų pieno produktų.