jogurtai

Jogurtas su lietuviško miško uogomis ir netikėto skonio ekstraktais – tai dar viena staigmena iš „Vilkyškių pieninės“.

Dvigubi „Vilkyškių“ jogurto indeliai – tai dvigubas malonumas ir dviguba nauda jo valgytojams. Prieš jūsų akis – natūralus jogurtas viename indelyje ir gardi miško uogų bei vertingųjų ekstraktų uogienė kitame. Maišykite uogienę su jogurtu taip, kaip kužda jūsų vaizduotė, ir mėgaukitės savo pačių sukurtais skoniais!

raspberry

raspberry raspberry raspberry

raspberry raspberry raspberry raspberry raspberry raspberry raspberry raspberry raspberry

raspberry

Saldžios ir sultingos avietės – ne tik vienos iš mėgstamiausių, bet ir „sveikuoliškiausių“ lietuviškų uogų. O kai aviečių uogienę papildėme gudobelės ekstraktu, šis jogurtas tapo mielas ne tik gomuriui, bet ir širdžiai.

blackberry

raspberry raspberry raspberry

raspberry raspberry raspberry raspberry raspberry raspberry

raspberry

Tamsusis lietuviško miško perlas gervuogė – tai gardaus ir išraiškingo charakterio naudingųjų medžiagų šaltinis. Kartu su mąstytojų maistu – ženšenio ekstraktu, šis jogurtas virsta nuostabaus skonio sveikatos „bomba“.

elderberry

raspberry raspberry raspberry raspberry

raspberry raspberry raspberry raspberry raspberry raspberry

raspberry

Didysis siurprizas – šeivamedžio uogos, pagardintos energijos užtaisu iš Amazonės džiunglių. Šio jogurto uogienė – tai Lietuvos miškuose prisirpę vitaminai ir Pietų Amerikoje augančios guaranos ekstraktas, kuris tonizuoja organizmą ir įkvepia daryti didelius darbus.

scroll
scroll