Prenumeruokite naujausius receptus

Sefu receptai

„Šefų receptai“ – tai LRVVKA ir „Vilkyškių pieninės“ „Modernios lietuviškos virtuvės“ idėjai įgyvendinti skirtas puslapis. Artėjant Lietuvos ES pirmininkavimui, norime atkreipti dėmesį, jog Lietuvos kulinarai užsienio svečius gali nustebinti ne tik bulvių patiekalais ir šakočiais.

Kuo projektas unikalus? Geriausi šefai, LRVVKA nariai, kuria receptus, kuriuos pateikiame šioje skiltyje. Receptus nevaržomai* gali naudoti visi restoranai ir kavinės. Yra net rekomenduojami pavadinimai ir patiekalų aprašymai tiek lietuvių, tiek užsienio kalbomis, kuriuos restoranai gali įsitraukti į savo meniu. Pavadinimai – originalūs ir reprezentuojantys ne tik patiekalą, bet ir Lietuvos istoriją, įvykius ar unikalias vietoves, pavyzdžiui „Mažosios Lietuvos keksiukai“, „Tilžietiški virtiniai“, „Rambyno šlaitai“.

* Šefams ir virėjams – patiekalų receptus su rekomenduojamais pavadinimais galite įsitraukti į savo restorano meniu. Autorinių receptų teisės priklauso „Vilkyškių pieninei“, tačiau patiekalų platinimo neribojame.

KONSOLIDUOTŲ IR ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2017 METUS
Konsoliduotų ir atskirų finansinių ataskaitų rinkinys už 2017 metus
KONSOLIDUOTŲ FINANSINIŲ
ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2016 METUS
Konsoliduotų finansinių ataskaitų rinkinys už 2016 metus

Investuotojams Print

AB Vilkyškių pieninė – viena moderniausių pieno produktų gamintojų Lietuvoje. Tai vienintelė specializuota sūrių gamykla šalyje, pagal originalias receptūras gaminanti daugiau kaip 30 skirtingų pavadinimų sūrių, iš kurių net 10 yra gurmaniški. 1993 m. įkurta bendrovė šiuo metu valdo apie 18 proc. šalies sūrių rinkos ir apie 12 proc. šviežio pieno produktų rinkos.

Bendrovės veiklos istorijoje yra keletas reikšmingų plėtros ir modernizacijos etapų, lėmusių sėkmę tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose:

  • nuolatinės investicijos į technologijas;
  • išskirtinis dėmesys naujovėms;
  • dėmesys žmogiškiesiems ištekliams;
  • griežti kokybės kontrolės standartai.

Iš kitų rinkos dalyvių įmonė išsiskiria efektyviu gamybos organizavimu, lanksčia valdymo struktūra, aukšta gaminių kokybe ir personalo kompetencija. Taip pat didelis bendrovės pranašumas – patikimi tiekėjai, ilgalaikė pardavimų srities partnerystė ir patraukli kainų politika.

Vilkyškių pieninės grupę sudaro keturios įmonės: AB Vilkyškių pieninė, AB „Modest“, AB Kelmės pieninė ir AB Pieno logistika.

AB Vilkyškių pieninė gamina sūrius pagal tradicinius lietuviškus, įvairių kitų pasaulio šalių, taip pat ir originalius savo sukurtus receptus. AB „Modest“ sritis – mėlynųjų pelėsių sūris „Memel blue“, mocarela, kiti sūrio produktai. AB Kelmės pieninė specializacija – įvairūs šviežio pieno produktai: pienas, kefyras, sviestas, varškė, grietinė, varškės užtepėlės, jogurtai, glaistyti varškės sūreliai, maskarponė.

Didelė bendrovės pagaminamos produkcijos dalis eksportuojama į užsienį: Latviją ir Estiją, Skandinavijos šalis, Vokietiją, Izraelį, NVS šalis, Kroatiją, Čekiją, Lenkiją ir kitas šalis. Eksportas sudaro 65 proc. bendrovės pardavimo.

Daug dėmesio skiriama bendrovės valdomiems prekių ženklams stiprinti Lietuvos ir užsienio rinkose, asortimentui gausinti, pasiūlyti rinkai kokybiškų, išskirtinių gaminių – tiek sūrių, tiek šviežio pieno produktų.