Naujienos

 Grįžti

Alytuje atidaryta antroji "Vilkyškių pieninės" firminė parduotuvė

15-12-15

Gruodžio 5 dieną Alytuje atidaryta nauja „Vilkyškių pieninėsfirminė parduotuvė. Jotvingių gatvėje įsikūrusioje parduotuvėje Alytaus gyventojai nuo šiol galės įsigyti ne tik firminių pieninės gaminių, bet ir atsigerti kavos, suvalgyti gurmanišką ir sveiką firminį desertą.

Tai jau antroji specializuota Vilkyškių parduotuvė Lietuvoje. „Pirmosios parduotuvėlės sėkmė paskatino toliau vystyti idėją. Norime savo pirkėjus pakviesti į jaukų pieno produktų pasaulį, kur galima rinktis, degustuoti, tartis, išgirsti naujų idėjų ar receptų. Siekiame sukurti asmeniškesnį santykį su kiekvienu pirkėju,“ – kalbėjo „Vilkyškių pieninėsgeneralinis direktorius Gintaras Bertašius.

Parduotuvėlė išsiskiria unikaliu, jaukiu interjeru. Specialiai šiai parduotuvei buvo pritaikytas išskirtinis įmonės „Nemuno pievų“ dizainas, kuriame dominuoja pastelinės spalvos, natūralios medžiagos, sukurtas jaukus ir patogus išdėstymas.

Pirkėjai čia ras visą „Vilkyškių pieninėsasortimentą: nuo įprastų ir populiariausių gaminių, iki išskirtinių, gurmaniškų produktų. Čia bus parduodama ir šviežia sveriama produkcija: patirtis rodo, kad dalis pirkėjų teikia pirmenybę ką tik supakuotam sviesto gabaliukui, sveriamai grietinei ar čia pat iš sūrymo ištrauktam mocarela sūrio kamuoliukui. Kartu tai ir kavinė, kurioje yra 10 vietų. Čia užsukę žmonės galės išgerti puikios kokybės kavos, pagardinę ją šviežiu pienu, suvalgyti čia pat paruoštą desertą ar užkandį. Tik čia miestiečiai galės rasti firminį Vilkyškių desertą ir išragauti visas penkias jo variacijas.

Parduotuvės specialistai taip pat pasiūlys prie sūrių derinti gurmaniškus užkandžius, atkeliavusius iš Vokietijos, Austrijos, Italijos, Prancūzijos ir Škotijos: džiovintus vaisius, pikantiškus sūriais įdarytus vaisius ir daržoves, alyvuoges, aliejus, actą, paštetus, įvairius padažus, želė, džemus ir garstyčias.

Kiekvieną savaitę parduotuvė pateiks išskirtinius pasiūlymus tam tikroms produktų grupėms, padės išsirinkti tinkamiausią produktą. Planuojantiems gaminti namuose, parduotuvės specialistai rekomenduos receptus, specialiai sukurtus „Vilkyškių pieninėsprodukcijai.

 Tauragėje firminė parduotuvė veikia jau dvejus metus. Tauragiškiai noriai užsuka įsigyti šviežių pieno produktų, vis labiau pamėgsta pikantiškus, netradicinius sūrius. Ne vienas pirkėjas, užsukęs įsigyti pieno produktų, susigundo šviežiai paruoštais, gurmaniškais ir sveikais užkandžiais ar desertais. Mažiausi parduotuvės lankytojai ypač mėgsta firminį desertą, tuo tarpu moksleiviai dažniau renkasi pieno kokteilius.

 

KONSOLIDUOTŲ IR ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2018 METUS
Konsoliduotų ir atskirų finansinių ataskaitų rinkinys už 2018 metus
KONSOLIDUOTŲ IR
ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2017 METUS
Konsoliduotų finansinių ataskaitų rinkinys už 2017 metus

Investuotojams Print

AB Vilkyškių pieninė – viena moderniausių pieno produktų gamintojų Lietuvoje. Tai specializuota sūrių gamykla šalyje, pagal originalias receptūras gaminanti daugiau kaip 30 skirtingų pavadinimų sūrių, iš kurių net 10 yra gurmaniški. 1993 m. įkurta bendrovė šiuo metu pagal perdirbamą pieno kiekį užima apie 16 proc. šalies rinkos.

Bendrovės veiklos istorijoje yra keletas reikšmingų plėtros ir modernizacijos etapų, lėmusių sėkmę tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose:

  • nuolatinės investicijos į technologijas;
  • išskirtinis dėmesys naujovėms;
  • dėmesys žmogiškiesiems ištekliams;
  • griežti kokybės kontrolės standartai.

Iš kitų rinkos dalyvių įmonė išsiskiria efektyviu gamybos organizavimu, lanksčia valdymo struktūra, aukšta gaminių kokybe ir personalo kompetencija. Taip pat didelis bendrovės pranašumas – patikimi tiekėjai, ilgalaikė pardavimų srities partnerystė ir patraukli kainų politika.

Vilkyškių pieninės grupę sudaro keturios įmonės: AB Vilkyškių pieninė, AB „Modest“, AB Kelmės pieninė ir AB Pieno logistika.

AB Vilkyškių pieninė gamina sūrius pagal tradicinius lietuviškus, įvairių kitų pasaulio šalių, taip pat ir originalius savo sukurtus receptus.

AB „Modest“ sritis – mėlynųjų pelėsių sūrio „Memel blue“, mozarrella, rūkyto, lydyto bei  kitų sūrio produktų gamyba.

AB Kelmės pieninė specializacija – įvairūs šviežio pieno produktai: pienas, kefyras, sviestas, varškė, grietinė, varškės užtepėlės, jogurtai, glaistyti varškės sūreliai, maskarponė. Nuo 2018 pradėti gaminti sausi pieno produktai – WPC, permeato, išrūgų bei pieno miltai.

Didelė bendrovės pagaminamos produkcijos dalis eksportuojama. Pajamos iš eksporto šiuo metu sudaro apie 76proc. (iš kurių 55 proc. į Europos Sąjungos šalis, 22 proc. - į kitas šalis) visų bendrovės pardavimo pajamų.

Daug dėmesio skiriama bendrovės valdomiems prekių ženklams stiprinti Lietuvos ir užsienio rinkose, asortimentui gausinti, pasiūlyti rinkai kokybiškų, išskirtinių gaminių – tiek sūrių, tiek šviežio pieno, tiek sausų pieno produktų.