Gourmet

 Grįžti

image
image

Trinta cukinijų, žirnelių ir pelėsių sūrio „Memel Blue“ sriuba

 Print

Porcijos: 4 asmenims
Laikas: 35 min.

Į įkaitintą aliejų sudėkite smulkintą svogūną, pakepinkite iki skaidrumo.

Suberkite smulkintas česnako skilteles, kepkite apie 2 min., tada sudėkite kubeliais pjaustytas cukinijas, suberkite žirnelius ir apkepkite, kol daržovės suminkštės.

Supilkite sultinį, pagardinkite druska bei pipirais ir virkite apie 10 min.

Sutrinkite rankiniu elektriniu trintuvu vientisą, kreminę masę.

Sriubą dar šiek tiek pakaitinkite ant silpnos ugnies, suberkite trupintą pelėsinį sūrį ir nuolat maišykite, kad jis ištirptų.

Patiekite su grietine ar grietinėle, pabarstę pelėsiniu sūriu ir laiškiniais česnakais.

Mėlynųjų pelėsių sūris „Memel Blue“50g
Svogūnas1
Česnakas3 skiltelės
Alyvuogių aliejus
Cukinijos700g
Žalieji žirneliai500g
Daržovių sultinys500ml
Druska
Šviežiai malti juodieji pipirai
Laiškiniai česnakai
KONSOLIDUOTŲ IR ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2017 METUS
Konsoliduotų ir atskirų finansinių ataskaitų rinkinys už 2017 metus
KONSOLIDUOTŲ FINANSINIŲ
ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2016 METUS
Konsoliduotų finansinių ataskaitų rinkinys už 2016 metus

Investuotojams Print

AB Vilkyškių pieninė – viena moderniausių pieno produktų gamintojų Lietuvoje. Tai vienintelė specializuota sūrių gamykla šalyje, pagal originalias receptūras gaminanti daugiau kaip 30 skirtingų pavadinimų sūrių, iš kurių net 10 yra gurmaniški. 1993 m. įkurta bendrovė šiuo metu valdo apie 18 proc. šalies sūrių rinkos ir apie 12 proc. šviežio pieno produktų rinkos.

Bendrovės veiklos istorijoje yra keletas reikšmingų plėtros ir modernizacijos etapų, lėmusių sėkmę tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose:

  • nuolatinės investicijos į technologijas;
  • išskirtinis dėmesys naujovėms;
  • dėmesys žmogiškiesiems ištekliams;
  • griežti kokybės kontrolės standartai.

Iš kitų rinkos dalyvių įmonė išsiskiria efektyviu gamybos organizavimu, lanksčia valdymo struktūra, aukšta gaminių kokybe ir personalo kompetencija. Taip pat didelis bendrovės pranašumas – patikimi tiekėjai, ilgalaikė pardavimų srities partnerystė ir patraukli kainų politika.

Vilkyškių pieninės grupę sudaro keturios įmonės: AB Vilkyškių pieninė, AB „Modest“, AB Kelmės pieninė ir AB Pieno logistika.

AB Vilkyškių pieninė gamina sūrius pagal tradicinius lietuviškus, įvairių kitų pasaulio šalių, taip pat ir originalius savo sukurtus receptus. AB „Modest“ sritis – mėlynųjų pelėsių sūris „Memel blue“, mocarela, kiti sūrio produktai. AB Kelmės pieninė specializacija – įvairūs šviežio pieno produktai: pienas, kefyras, sviestas, varškė, grietinė, varškės užtepėlės, jogurtai, glaistyti varškės sūreliai, maskarponė.

Didelė bendrovės pagaminamos produkcijos dalis eksportuojama į užsienį: Latviją ir Estiją, Skandinavijos šalis, Vokietiją, Izraelį, NVS šalis, Kroatiją, Čekiją, Lenkiją ir kitas šalis. Eksportas sudaro 65 proc. bendrovės pardavimo.

Daug dėmesio skiriama bendrovės valdomiems prekių ženklams stiprinti Lietuvos ir užsienio rinkose, asortimentui gausinti, pasiūlyti rinkai kokybiškų, išskirtinių gaminių – tiek sūrių, tiek šviežio pieno produktų.