Gourmet

 Grįžti

image
image

Salotos su „Mozzarella“ sūriu ir granatų sėklomis

 Print

Gaminimo laikas: 30 min.

Porcijų kiekis: 4

Mocarelos kamuoliukus supjaustyti ketvirčiais ir pamarinuoti alyvuogių aliejuje su šviežiais žalumynais, česnaku bei aitriąja paprika arba tiesiog suplėšyti stambiais gabalais. Putpelių kiaušinius išvirti, nulupti, perpjauti per pusę. Išlukštenti granato sėklas. Vytintą kumpį supjaustyti plonomis juostelėmis, susukti rožytėmis. Graikinius riešutus stambiai sutrupinti. Salotas suplėšyti stambiais gabalais. Visus komponentus sluoksniais sudėti į dubenį bei apipilti išmaišytu aliejaus, pusės citrinos sulčių ir smulkiai sukapoto laiškinio česnako užpilu.

Taip pat šis patiekalas puikiai tiks su šviežiomis ketvirčiais supjaustytomis figomis arba džiovintais abrikosais.

„Mozzarella“ sūris4 kamuoliukai
Putpelių kiaušiniai10 vnt.
Granatas1 vnt.
Vytintas kumpis200 g
Graikiniai riešutai80 g
Alyvuogių aliejus4 val. šaukštai
Salotų lapaiapie 225 g
Laiškinis česnakas50 g
Citrina0,5 vnt.
Druska, pipirai pagal skonį
KONSOLIDUOTŲ IR ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2018 METUS
Konsoliduotų ir atskirų finansinių ataskaitų rinkinys už 2018 metus
KONSOLIDUOTŲ IR
ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2017 METUS
Konsoliduotų finansinių ataskaitų rinkinys už 2017 metus

Investuotojams Print

AB Vilkyškių pieninė – viena moderniausių pieno produktų gamintojų Lietuvoje. Tai specializuota sūrių gamykla šalyje, pagal originalias receptūras gaminanti daugiau kaip 30 skirtingų pavadinimų sūrių, iš kurių net 10 yra gurmaniški. 1993 m. įkurta bendrovė šiuo metu pagal perdirbamą pieno kiekį užima apie 16 proc. šalies rinkos.

Bendrovės veiklos istorijoje yra keletas reikšmingų plėtros ir modernizacijos etapų, lėmusių sėkmę tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose:

  • nuolatinės investicijos į technologijas;
  • išskirtinis dėmesys naujovėms;
  • dėmesys žmogiškiesiems ištekliams;
  • griežti kokybės kontrolės standartai.

Iš kitų rinkos dalyvių įmonė išsiskiria efektyviu gamybos organizavimu, lanksčia valdymo struktūra, aukšta gaminių kokybe ir personalo kompetencija. Taip pat didelis bendrovės pranašumas – patikimi tiekėjai, ilgalaikė pardavimų srities partnerystė ir patraukli kainų politika.

Vilkyškių pieninės grupę sudaro keturios įmonės: AB Vilkyškių pieninė, AB „Modest“, AB Kelmės pieninė ir AB Pieno logistika.

AB Vilkyškių pieninė gamina sūrius pagal tradicinius lietuviškus, įvairių kitų pasaulio šalių, taip pat ir originalius savo sukurtus receptus.

AB „Modest“ sritis – mėlynųjų pelėsių sūrio „Memel blue“, mozarrella, rūkyto, lydyto bei  kitų sūrio produktų gamyba.

AB Kelmės pieninė specializacija – įvairūs šviežio pieno produktai: pienas, kefyras, sviestas, varškė, grietinė, varškės užtepėlės, jogurtai, glaistyti varškės sūreliai, maskarponė. Nuo 2018 pradėti gaminti sausi pieno produktai – WPC, permeato, išrūgų bei pieno miltai.

Didelė bendrovės pagaminamos produkcijos dalis eksportuojama. Pajamos iš eksporto šiuo metu sudaro apie 76proc. (iš kurių 55 proc. į Europos Sąjungos šalis, 22 proc. - į kitas šalis) visų bendrovės pardavimo pajamų.

Daug dėmesio skiriama bendrovės valdomiems prekių ženklams stiprinti Lietuvos ir užsienio rinkose, asortimentui gausinti, pasiūlyti rinkai kokybiškų, išskirtinių gaminių – tiek sūrių, tiek šviežio pieno, tiek sausų pieno produktų.