Gourmet

 Grįžti

image
image

Rambyno šlaitai

 Print

Gaminimo laikas: 20 min.

Porcijų kiekis: 1

Kiaušiniai išplakami su grietine, pagardinama druska ir juodais maltais pipirais. Špinatų lapai lengvai apkepami su sviestu, paskaninami smulkintais česnakais. Paruošti špinatai šiek tiek atvėsinami ir įmaišomi į kiaušinių masę. Į įkaitintą keptuvę su sviestu supilama kiaušinių masė su kepintais špinatais. Kepama ant nestiprios kaitros (uždengus keptuvę dangčiu) ~2 min, kol iškeps. Ant kepto omleto paviršiaus tolygiai dėliojamas smulkintas „Fetuvos“ sūris ir  omletas paslegiant susukamas į volelį. Tuomet volelis supjaustomas į vienodo dydžio ir storio ritinėlius. Patiekti galima su salotų lapais ir pomidorais bei kitom Jūsų mėgstamom daržovėm.

Receptą sukūrė: Liucija Makovska LRVVKA narė

Kiaušiniai3 vnt.
Grietinė1 valgomasis šaukštas
Druska
Juodi malti pipirai
Švieži špinatų lapai
Sviestas
Smulkinti česnakai
„Vilkyškių pieninės" „Fetuvos" sūris1 valgomasis šaukštas
KONSOLIDUOTŲ IR ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2017 METUS
Konsoliduotų ir atskirų finansinių ataskaitų rinkinys už 2017 metus
KONSOLIDUOTŲ FINANSINIŲ
ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2016 METUS
Konsoliduotų finansinių ataskaitų rinkinys už 2016 metus

Investuotojams Print

AB Vilkyškių pieninė – viena moderniausių pieno produktų gamintojų Lietuvoje. Tai vienintelė specializuota sūrių gamykla šalyje, pagal originalias receptūras gaminanti daugiau kaip 30 skirtingų pavadinimų sūrių, iš kurių net 10 yra gurmaniški. 1993 m. įkurta bendrovė šiuo metu valdo apie 18 proc. šalies sūrių rinkos ir apie 12 proc. šviežio pieno produktų rinkos.

Bendrovės veiklos istorijoje yra keletas reikšmingų plėtros ir modernizacijos etapų, lėmusių sėkmę tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose:

  • nuolatinės investicijos į technologijas;
  • išskirtinis dėmesys naujovėms;
  • dėmesys žmogiškiesiems ištekliams;
  • griežti kokybės kontrolės standartai.

Iš kitų rinkos dalyvių įmonė išsiskiria efektyviu gamybos organizavimu, lanksčia valdymo struktūra, aukšta gaminių kokybe ir personalo kompetencija. Taip pat didelis bendrovės pranašumas – patikimi tiekėjai, ilgalaikė pardavimų srities partnerystė ir patraukli kainų politika.

Vilkyškių pieninės grupę sudaro keturios įmonės: AB Vilkyškių pieninė, AB „Modest“, AB Kelmės pieninė ir AB Pieno logistika.

AB Vilkyškių pieninė gamina sūrius pagal tradicinius lietuviškus, įvairių kitų pasaulio šalių, taip pat ir originalius savo sukurtus receptus. AB „Modest“ sritis – mėlynųjų pelėsių sūris „Memel blue“, mocarela, kiti sūrio produktai. AB Kelmės pieninė specializacija – įvairūs šviežio pieno produktai: pienas, kefyras, sviestas, varškė, grietinė, varškės užtepėlės, jogurtai, glaistyti varškės sūreliai, maskarponė.

Didelė bendrovės pagaminamos produkcijos dalis eksportuojama į užsienį: Latviją ir Estiją, Skandinavijos šalis, Vokietiją, Izraelį, NVS šalis, Kroatiją, Čekiją, Lenkiją ir kitas šalis. Eksportas sudaro 65 proc. bendrovės pardavimo.

Daug dėmesio skiriama bendrovės valdomiems prekių ženklams stiprinti Lietuvos ir užsienio rinkose, asortimentui gausinti, pasiūlyti rinkai kokybiškų, išskirtinių gaminių – tiek sūrių, tiek šviežio pieno produktų.