Gourmet

 Grįžti

image
image

Prancūziškas pyragas su mėlynųjų pelėsių sūriu „Memel Blue“

 Print

Porcijos: 6 asmenims
Laikas: 1 val. 15 min.

Ištirpintą sviestą sumaišykite su miltais, įpilkite vandenį ir citrinos sultis. Tešlą gerai išmaišykite, suvyniokite į maistinę plėvelę ir 30 min. laikykite šaldytuve. Tuomet iškočiokite ir dėkite į riebalais pateptą kepimo formą. Kepkite 180 °C orkaitėje apie 15 min.

Įdarui į dubenį sutrupinkite sūrį, įmuškite kiaušinius, supilkite grietinėlę, pieną ir viską gerai sumaišykite. Ant apkepusio pagrindo išdėliokite nuplautų vynuogių puseles ir supilkite sūrio įdarą. Papuoškite graikiniais riešutais ir vėl pašaukite į orkaitę dar 45 min. Iškepusį pyragą ataušinkite iki kambario temperatūros ir supjaustykite.

Mėlynųjų pelėsių sūris „Memel Blue“200g
„Vilkyškių pieninės“ sviestas120g
Miltai200g
Vanduo1 šaukštas
Vienos citrinos sultys
Kiaušiniai2
Grietinėlė150ml
„Vilkyškių pieninės" pienas50ml
Vynuogės200g
Graikiniai riešutai50g
KONSOLIDUOTŲ IR ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2017 METUS
Konsoliduotų ir atskirų finansinių ataskaitų rinkinys už 2017 metus
KONSOLIDUOTŲ FINANSINIŲ
ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2016 METUS
Konsoliduotų finansinių ataskaitų rinkinys už 2016 metus

Investuotojams Print

AB Vilkyškių pieninė – viena moderniausių pieno produktų gamintojų Lietuvoje. Tai vienintelė specializuota sūrių gamykla šalyje, pagal originalias receptūras gaminanti daugiau kaip 30 skirtingų pavadinimų sūrių, iš kurių net 10 yra gurmaniški. 1993 m. įkurta bendrovė šiuo metu valdo apie 18 proc. šalies sūrių rinkos ir apie 12 proc. šviežio pieno produktų rinkos.

Bendrovės veiklos istorijoje yra keletas reikšmingų plėtros ir modernizacijos etapų, lėmusių sėkmę tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose:

  • nuolatinės investicijos į technologijas;
  • išskirtinis dėmesys naujovėms;
  • dėmesys žmogiškiesiems ištekliams;
  • griežti kokybės kontrolės standartai.

Iš kitų rinkos dalyvių įmonė išsiskiria efektyviu gamybos organizavimu, lanksčia valdymo struktūra, aukšta gaminių kokybe ir personalo kompetencija. Taip pat didelis bendrovės pranašumas – patikimi tiekėjai, ilgalaikė pardavimų srities partnerystė ir patraukli kainų politika.

Vilkyškių pieninės grupę sudaro keturios įmonės: AB Vilkyškių pieninė, AB „Modest“, AB Kelmės pieninė ir AB Pieno logistika.

AB Vilkyškių pieninė gamina sūrius pagal tradicinius lietuviškus, įvairių kitų pasaulio šalių, taip pat ir originalius savo sukurtus receptus. AB „Modest“ sritis – mėlynųjų pelėsių sūris „Memel blue“, mocarela, kiti sūrio produktai. AB Kelmės pieninė specializacija – įvairūs šviežio pieno produktai: pienas, kefyras, sviestas, varškė, grietinė, varškės užtepėlės, jogurtai, glaistyti varškės sūreliai, maskarponė.

Didelė bendrovės pagaminamos produkcijos dalis eksportuojama į užsienį: Latviją ir Estiją, Skandinavijos šalis, Vokietiją, Izraelį, NVS šalis, Kroatiją, Čekiją, Lenkiją ir kitas šalis. Eksportas sudaro 65 proc. bendrovės pardavimo.

Daug dėmesio skiriama bendrovės valdomiems prekių ženklams stiprinti Lietuvos ir užsienio rinkose, asortimentui gausinti, pasiūlyti rinkai kokybiškų, išskirtinių gaminių – tiek sūrių, tiek šviežio pieno produktų.