Gourmet

 Grįžti

image
image

Prancūziškas pyragas su mėlynųjų pelėsių sūriu „Memel Blue“

 Print

Porcijos: 6 asmenims
Laikas: 1 val. 15 min.

Ištirpintą sviestą sumaišykite su miltais, įpilkite vandenį ir citrinos sultis. Tešlą gerai išmaišykite, suvyniokite į maistinę plėvelę ir 30 min. laikykite šaldytuve. Tuomet iškočiokite ir dėkite į riebalais pateptą kepimo formą. Kepkite 180 °C orkaitėje apie 15 min.

Įdarui į dubenį sutrupinkite sūrį, įmuškite kiaušinius, supilkite grietinėlę, pieną ir viską gerai sumaišykite. Ant apkepusio pagrindo išdėliokite nuplautų vynuogių puseles ir supilkite sūrio įdarą. Papuoškite graikiniais riešutais ir vėl pašaukite į orkaitę dar 45 min. Iškepusį pyragą ataušinkite iki kambario temperatūros ir supjaustykite.

Mėlynųjų pelėsių sūris „Memel Blue“200g
„Vilkyškių pieninės“ sviestas120g
Miltai200g
Vanduo1 šaukštas
Vienos citrinos sultys
Kiaušiniai2
Grietinėlė150ml
„Vilkyškių pieninės" pienas50ml
Vynuogės200g
Graikiniai riešutai50g
KONSOLIDUOTŲ IR ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2018 METUS
Konsoliduotų ir atskirų finansinių ataskaitų rinkinys už 2018 metus
KONSOLIDUOTŲ IR
ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2017 METUS
Konsoliduotų finansinių ataskaitų rinkinys už 2017 metus

Investuotojams Print

AB Vilkyškių pieninė – viena moderniausių pieno produktų gamintojų Lietuvoje. Tai specializuota sūrių gamykla šalyje, pagal originalias receptūras gaminanti daugiau kaip 30 skirtingų pavadinimų sūrių, iš kurių net 10 yra gurmaniški. 1993 m. įkurta bendrovė šiuo metu pagal perdirbamą pieno kiekį užima apie 16 proc. šalies rinkos.

Bendrovės veiklos istorijoje yra keletas reikšmingų plėtros ir modernizacijos etapų, lėmusių sėkmę tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose:

  • nuolatinės investicijos į technologijas;
  • išskirtinis dėmesys naujovėms;
  • dėmesys žmogiškiesiems ištekliams;
  • griežti kokybės kontrolės standartai.

Iš kitų rinkos dalyvių įmonė išsiskiria efektyviu gamybos organizavimu, lanksčia valdymo struktūra, aukšta gaminių kokybe ir personalo kompetencija. Taip pat didelis bendrovės pranašumas – patikimi tiekėjai, ilgalaikė pardavimų srities partnerystė ir patraukli kainų politika.

Vilkyškių pieninės grupę sudaro keturios įmonės: AB Vilkyškių pieninė, AB „Modest“, AB Kelmės pieninė ir AB Pieno logistika.

AB Vilkyškių pieninė gamina sūrius pagal tradicinius lietuviškus, įvairių kitų pasaulio šalių, taip pat ir originalius savo sukurtus receptus.

AB „Modest“ sritis – mėlynųjų pelėsių sūrio „Memel blue“, mozarrella, rūkyto, lydyto bei  kitų sūrio produktų gamyba.

AB Kelmės pieninė specializacija – įvairūs šviežio pieno produktai: pienas, kefyras, sviestas, varškė, grietinė, varškės užtepėlės, jogurtai, glaistyti varškės sūreliai, maskarponė. Nuo 2018 pradėti gaminti sausi pieno produktai – WPC, permeato, išrūgų bei pieno miltai.

Didelė bendrovės pagaminamos produkcijos dalis eksportuojama. Pajamos iš eksporto šiuo metu sudaro apie 76proc. (iš kurių 55 proc. į Europos Sąjungos šalis, 22 proc. - į kitas šalis) visų bendrovės pardavimo pajamų.

Daug dėmesio skiriama bendrovės valdomiems prekių ženklams stiprinti Lietuvos ir užsienio rinkose, asortimentui gausinti, pasiūlyti rinkai kokybiškų, išskirtinių gaminių – tiek sūrių, tiek šviežio pieno, tiek sausų pieno produktų.