Gourmet

 Grįžti

image
image

Legendinės pilies griuvėsiai

 Print

Porcijų kiekis: 1

Gamybos laikas: 30 min.

Nuplauname salotas ir išdžioviname. Atvėsusią kepintą šoninę, juodą šokoladą bei pistacijos riešutus susmulkiname peiliu arba virtuviniu kombainu. Vyšninius pomidoriukus perpjauname pusiau ir sudedame į kepimo skardą. Pabarstome druska, pipirais bei cukraus pudra. Džioviname 40min. 60 laipsnių teperatūroje. Ant lėkštės krašto išspaudžiame balzamiko kremo tašką ir šepetuko pagalba tiesiu judesiu braukiame iki kitos lėkštės galo. Sudedame salotas šalia balzamiko kremo linijos bokšteliu. Ant salotų sudedame visus ingredientus ir pašlakstome alyvų aliejumi. Papuošiame šviežiu čiobreliu.

Radichio salotos(raudonoji trukažolė)20 g
Frizė salotos(garbanotoji salota)20 g
Lola rosa salotos (ąžuolalapė)20 g
Smulkintas mėlynųjų pelėsių sūris „Memel blue“40 g
Liesa šalto rūkymo šoninė30 g
Vyšniniai pomidoriukai20 g
Juodas šokoladas20 g
Valyti pistacijos riešūtai20 g
Suskrudinta šalto rūkymo šoninė 20 g
Granatų sėklos5 g
Šviežias čiobrelis
Balzamiko kremas
KONSOLIDUOTŲ IR ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2018 METUS
Konsoliduotų ir atskirų finansinių ataskaitų rinkinys už 2018 metus
KONSOLIDUOTŲ IR
ATSKIRŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ RINKINYS UŽ 2017 METUS
Konsoliduotų finansinių ataskaitų rinkinys už 2017 metus

Investuotojams Print

AB Vilkyškių pieninė – viena moderniausių pieno produktų gamintojų Lietuvoje. Tai specializuota sūrių gamykla šalyje, pagal originalias receptūras gaminanti daugiau kaip 30 skirtingų pavadinimų sūrių, iš kurių net 10 yra gurmaniški. 1993 m. įkurta bendrovė šiuo metu pagal perdirbamą pieno kiekį užima apie 16 proc. šalies rinkos.

Bendrovės veiklos istorijoje yra keletas reikšmingų plėtros ir modernizacijos etapų, lėmusių sėkmę tiek vietinėje, tiek užsienio rinkose:

  • nuolatinės investicijos į technologijas;
  • išskirtinis dėmesys naujovėms;
  • dėmesys žmogiškiesiems ištekliams;
  • griežti kokybės kontrolės standartai.

Iš kitų rinkos dalyvių įmonė išsiskiria efektyviu gamybos organizavimu, lanksčia valdymo struktūra, aukšta gaminių kokybe ir personalo kompetencija. Taip pat didelis bendrovės pranašumas – patikimi tiekėjai, ilgalaikė pardavimų srities partnerystė ir patraukli kainų politika.

Vilkyškių pieninės grupę sudaro keturios įmonės: AB Vilkyškių pieninė, AB „Modest“, AB Kelmės pieninė ir AB Pieno logistika.

AB Vilkyškių pieninė gamina sūrius pagal tradicinius lietuviškus, įvairių kitų pasaulio šalių, taip pat ir originalius savo sukurtus receptus.

AB „Modest“ sritis – mėlynųjų pelėsių sūrio „Memel blue“, mozarrella, rūkyto, lydyto bei  kitų sūrio produktų gamyba.

AB Kelmės pieninė specializacija – įvairūs šviežio pieno produktai: pienas, kefyras, sviestas, varškė, grietinė, varškės užtepėlės, jogurtai, glaistyti varškės sūreliai, maskarponė. Nuo 2018 pradėti gaminti sausi pieno produktai – WPC, permeato, išrūgų bei pieno miltai.

Didelė bendrovės pagaminamos produkcijos dalis eksportuojama. Pajamos iš eksporto šiuo metu sudaro apie 76proc. (iš kurių 55 proc. į Europos Sąjungos šalis, 22 proc. - į kitas šalis) visų bendrovės pardavimo pajamų.

Daug dėmesio skiriama bendrovės valdomiems prekių ženklams stiprinti Lietuvos ir užsienio rinkose, asortimentui gausinti, pasiūlyti rinkai kokybiškų, išskirtinių gaminių – tiek sūrių, tiek šviežio pieno, tiek sausų pieno produktų.